Catering Okolicznościowy Gdańsk

Potrzebujesz kameralnego miejsca ,aby urządzić rodzinną imprezę. Chcesz spotkać sie ze znajomymi a brakuje Ci czasu i pomysłu na przygotowanie dań.Organizujesz wycieczkę lub spotkanie służbowe? To żaden problem! Jeżeli czytasz ten tekst, to dobrze trafiłeś. Urodziny, chrzciny,komunie, uroczystości weselne, cateringi, obiady grupowe,grille, duże imprezy masowe i wiele innych uroczystości. Wszystko to, dostępne tylko u nas.

Catering okolicznościowy Gdańsk – nasza oferta

Oferujemy kompleksowy, smaczny i różnorodny catering okolicznościowy. Gdańsk to miasto, w którym realizujemy usługę dowozu zakupionych zestawów pod wskazany adres. Nasza oferta została opracowana z myślą o każdym kliencie. W związku z tym posiadamy zestawienia cateringowe w różnym przedziale cenowym. Dzięki temu nasi klienci mogą dopasować ilość dań i przekąsek do specyfiki przedsięwzięcia, indywidualnych preferencji i możliwości finansowych. Niezależnie od ceny zestawu, każde z naszych dań przygotowywane jest z pełnym zaangażowaniem i starannością. Kadra kucharzy dokłada wszelkich starań, aby oferowana przez nas usługa cateringu okolicznościowego w Gdańsku była satysfakcjonująca dla każdego gościa, biorącego udział w danym przyjęciu lub wydarzeniu.

Catering okolicznościowy w Gdańsku – różnorodne menu

Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie klientom różnorodności smaków. Stale udoskonalamy naszą ofertę, wprowadzając kolejne dania i zestawy do naszych kart menu. Zdajemy sobie sprawę, że udane przyjęcia, imprezy, spotkania, czy wydarzenia, to nie tylko zasługa dobrej atmosfery, ale i wysokiej jakości potraw na stołach. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas posiłki smakowały nawet najbardziej wymagającym klientom. Na co dzień mamy bardzo szerokie menu. Zaczynając jak sama nazwa mówi od pizzy,sałatki,makarony,pierogi,kebaby,dania obiadowe itp. Poniżej zapraszamy zapoznać się z cennikiem i menu na uroczystości.

Najlepszy catering okolicznościowy na terenie Gdańska – składanie zamówień

Wszystkie dania przygotowujemy z należytą starannością i smakiem. Aby skorzystać z menu na imprezy okolicznościowe zamówienie nie może być niższe niż 400 zł. Jeżeli zamówienie jest niższe prosimy sugerować się standardowym menu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią ustalimy wszelkie formalności i odpowiemy na szereg pytań, związanych z proponowanymi zestawami cateringowymi i kompleksową realizacją usługi. Pozostajemy do dyspozycji klienta na każdym etapie trwania współpracy. Zapewniamy profesjonalne, indywidualne podejście do konsumenta, bezproblemowy przebieg transakcji i smaczne, różnorodne posiłki. W przypadku cateringu okolicznościowego (Gdańsk), dokładnie zabezpieczamy dania przez transportem. Zestawy cateringowe dotrą do Ciebie w sposób bezpieczny, niewymagający poddawania produktów ponownej obróbce cieplnej.

Imprezy okolicznościowe we współpracy z nami – dlaczego warto?

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który realizuje oferowane usługi z niezwykłą starannością i dbałością o zadowolenie klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w przygotowywaniu zestawów cateringowych, jak i organizacji imprez okolicznościowych. Nabyta wiedza pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i dopasowywać ofertę do potrzeb i oczekiwań konsumentów. Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowe zdjęcia naszych dań, zobacz na naszym facebooku jak wygląda efekt końcowy. Zapraszamy w podróż smaków!