Posiłek Dla Lekarza!

Mając na uwadze kryzys związany z epidenią postanowiliśmy włączyć się do akcji Posiłek Dla Lekarza.

W codzienności szpitale zamawiają u nas posiłki.Dziś jest to o wiele prostrze, ponieważ służba zdrowia nie ponosi żadnych kosztów związanych z zamówionym posiłkiem. Wiemy,że sytuacja jest trudna nie tylko dla służb ratunkowych ,ale również dla wielu firm oraz pracowników, ponieważ pojawia się pytanie .CO DALEJ??? Tak też jest w naszej sytuacji. Co dzień zadajemy sobie to pytanie. Skoro zostaliśmy wystawieni na tak trudną próbę to chociaż możemy weprzeć naszą służbę zdrowia.

Wystarczy złożyć zamówienie a my dostarczymy posiłki do wyznaczonej placówki medycznej. Zachęcamy również do odbiorów zamówień na wynos. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

 

UWAGA!

W związku z epidemią koronawirusa oraz w trosce o swoich gości i pracowników sala konsumencka zostaje zamknięta do odwołania.

Dostawy oraz zamówienia na wynos nadal działają. Odbiory na wynos wydawane są przez dzwi wejściowe. Przy drzwiach jest zamontowany domofon. Prosimy zadzwonić w domofon i poczekać na obsługę. Jeżeli znajdują się Państwo w okresie kwarantanny lub w obawie przed wirusem zachęcamy do skorzystania z dostaw bezkontaktowych. 

Można złożyć zamówienie telefonicznie i zapłacić Blikiem w trakcie rozmowy  zaznaczając,że chcą Państwo otrzymać zamówienie bezkontaktowe. Zamówienia przez stronę internetową, Pyszne.pl, PizzaPortal, Glovo, Uber Eats wystarczy opłacić online i wpisać dodatkowe informacje ,że chcą Państwo dostawę bezkontaktową.

W tej trudnej sytuacji życzymy wszystkim zdrowia,wytrwałości i spokoju. Liczymy,że sytuacja w kraju i na świecie wreszcie się uspokoi. Powodzenia.

 

Tylko w lokalu od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00 pizza w rozmiarze 32 cm w pozycji naszego menu 1-9 za jedyne 10 zł

Promocja obowiązuje w lokalu lub na wynos z odbiorem własnym, wówczas jest doliczana dodatkowa opłata 1 zł za karton. Sosy dodatkowo płatne. 

Jeżeli w tygodniu wypada dzień wolny od pracy promocja jest nieaktywna .

 

 

Tylko w lokalu od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00-21:30 rabat na produkty własne 15%. 

 

Zamów telefonicne lub przez stronę internetową powyżej 100 zł w produktach własnych a otrzymasz 15% zniżki.

null
Wpisz tekst..
Wpisz tekst..
Wpisz tekst..