Catering na urodziny Gdańsk

Urodziny dla wielu osób są jednym z ważniejszych dni w roku. Celebrowanie tego święta daje dzieciom poczucie wyjątkowości, natomiast dorosłym pozwala na chwilowe zatrzymanie się i cieszenie się z kolejnego roku spędzonego z bliskimi. Gdy ma się do czynienia z imprezą na większą liczbę osób, samodzielne przygotowywanie potraw jest niezwykle pracochłonne. Konieczne będzie dokładne przemyślenie, jakie dania zamierzasz przygotować, zrobienie zakupów, a następnie poświęcenie kilku godzin na gotowanie. Podczas imprezy należy pamiętać o tym, jakie danie powinno być podane w określonym momencie. Sprawia to, że gospodarz zamiast dobrze się bawić na swoim przyjęciu, biega między kuchnią a salonem i nie ma czasu na rozmowę z najbliższymi. Aby uniknąć takiej sytuacji oraz móc bez stresu bawić się na imprezie, zachęcamy do skorzystania z naszego cateringu na urodziny w Gdańsku. Niezależnie od tego, czy urządzasz urodziny w swoim domu, czy w lokalu, jedzenie w naszym wydaniu będzie świetnym rozwiązaniem.

Catering dla małych i dużych smakoszy - Gdańsk 

Które z dzieci nie marzy o pizzy na swoim przyjęciu urodzinowym? Odpowiedź jest chyba tutaj zbędna. W naszej ofercie znajdziesz dania będące świetną opcją na imprezach urodzinowych organizowanych dla pociech. Ale to nie wszystko! Dorośli też znajdą u nas coś dla siebie.

Catering na urodziny, Gdańsk - oferta

Możesz zamówić u nas zestawy zawierające pyszną zupę, drugie danie oraz ciepłe i zimne napoje. W zależności od wariantu cenowego w skład posiłku wchodzi 5 bądź 8 rodzajów przekąsek, a drugie danie zawiera 1 bądź 2 rodzaje mięs. Zestawy możesz skomponować samodzielnie - oferujemy 20 rodzajów zup, 17 opcji w kwestii mięs, a także aż 50 propozycji przekąsek. Nasza oferta jest rozbudowana, aby każdy zainteresowany współpracą z nami miał możliwość zaopatrzenia swojej imprezy urodzinowej w dania odpowiadające gustom gości.

Catering na urodziny, Gdańsk - dlaczego warto wybrać Pizzerię Familia?

Nasi kucharze szczególną uwagę zwracają na wybór najlepszych produktów, które gwarantują doskonały smak i aromat dań. Wszystkie potrawy przygotowujemy na bieżąco, abyś razem ze swoimi gośćmi mógł cieszyć się pysznym, ciepłym posiłkiem. W produkty, z których powstają nasze niezwykle apetyczne dania, zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, stawiających duży nacisk na świeżość oferowanych przez siebie składników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru dań dopasowanych do klimatu danej imprezy urodzinowej. W przypadku pytań skontaktuj się z nami, a my chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.